| Označení: | HT-W1570 SRE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 7 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
165x75x90 cm
Moderní jídelní stůl značky Autronic je skvělou volbou pro stylové interiéry. Jeho robustní deska z MDF v dekoru dubu San Remo dodává prostoru přírodní eleganci, zatímco centrální kovová podnož v kombinaci s MDF zajišťuje stabilitu a originální vzhled. Atypický zaoblený tvar desky podtrhuje jeho jedinečnost, díky čemuž se stane středobodem každé jídelny. Tento stůl je ideální pro rodinná posezení i slavnostní večeře, přičemž svým nadčasovým designem pozvedne každý interiér.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 51.5 kg |
| Rozměry | 165x75x90 cm |
| Šířka | 165.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 90.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Vícebarevná |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 51.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 53.0000 kg |
| Světlá výška | 71.0000 |
| Počet balení | 3.0000 |
| Karton1 | 171x101x9 |
| Karton2 | 95x26x23 |
| Karton3 | 99x54x10,5 |
| Dekor desky | Dub San Remo |
| Povrchová úprava | Matný |
| Nastavitelná šířka | Ne |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Zaoblené rohy |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
120x46x60 cm