| Označení: | KEX6011 WT-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x13x25 cm
Zelený keramický šnek je oblíbenou volbou pro zkrášlení zejména venkovních prostor. Jeho jednobarevné a elegantní provedení se hodí do každé zahrady, balkónku, či na terasu. Tento keramický společník vám, narozdíl od živého, na úrodu nezaútočí, ale svým půvabem ji rozhodně oživí. Zvířecí figurka, která potěší každého návštěvníka a přinese do vašeho oblíbeného prostoru svěží prvek.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 620.0000 kg |
| Hmotnost | 620.0000 kg |
| Rozměry | 10x13x25 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Zelená |