| Označení: | OC4060 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x5x1 cm
Dýně na zápichu ze dřeva v mixu tří podzimních barev krásně doplní vaše květinové aranžmá či záhonky. Balení obsahuje 6 kusů, které jednoduše zapíchnete do půdy nebo květináče. Skvělá volba pro podzimní výzdobu, která vnese do prostoru kouzlo tohoto barevného období a příjemnou atmosféru.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 7x5x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Dýně |
| Sezóna | Halloween |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Funkce | Zápich |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměr balení | 17x14x3 cm |
7x35x1 cm
9x35x1 cm
9x35x1 cm
7x7x1 cm