| Označení: | OC4061 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x35x1 cm
Strašidlo na zápichu ve třech barevných variantách bude skvělým základem pro tvorbu té správné výzdoby na Halloween a dušičkové období. V jednom balení najdete 6 kusů těchto dřevěných ozdob a všechny tři barevné varianty - oranžovou, černou a béžovou. Můžete si tak hravě vytvořit správně děsivé prostředí, které bude hrát barvami a nejrůznějšími strašidelnými prvky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Hmotnost | 12.0000 kg |
| Rozměry | 9x35x1 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Halloween |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Vícebarevná |
7x35x1 cm
9x35x1 cm
9x35x1 cm
7x7x1 cm