| Označení: | KLS2078 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x19x1 cm
Dřevěný kruh v přírodní barvě je stylová závěsná dekorace, která vnese do vašeho domova pocit útulnosti a pohody. Uprostřed kruhu se nacházejí roztomilí ptáčci, kteří společně s nápisem "HOME" v černé barvě tvoří dokonalou harmonii. Tento kousek je ideální pro zdobení vstupních prostor, obývacího pokoje nebo kuchyně, a přinese s sebou příjemnou atmosféru domova. Snadno ho zavěsíte na provázku a ihned tak oživíte jakýkoliv kout vašeho interiéru.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 19x19x1 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Černá |