| Označení: | KLS2063 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x32x1 cm
Závěsná dekorace ve tvaru kruhu s motivem ptáčků na větvičkách a nápisem "HOME" kombinuje kov a dřevo, čímž vytváří útulný a stylový doplněk pro váš domov. Tento dekorativní prvek přináší do prostoru příjemné oživení a zároveň vítá každého svým milým provedením.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 35x32x1 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |