| Označení: | AC7186 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 Kč 6Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x5 cm
Tato dřevěná cedulka ve tvaru obláčku s nápisem "Věříme na Ježíška" je perfektním doplňkem pro vytváření vánočních aranží. Tato milá drobnost dodá vašim kreativním výtvorům šmrnc. Balení obsahuje 12 kusů, přičemž cena je uvedena za 1 ks.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 4.0000 kg |
| Hmotnost | 4.0000 kg |
| Rozměry | 9x5 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Přírodní |