| Označení: | AC7172 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 Kč 6Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x4 cm
Přineste do svého domova dávku vánoční radosti s touto přírodně vyhlížející dřevěnou cedulkou "Veselé Vánoce"! V balení najdete 12 kusů této roztomilé drobnosti, která dodá každé vánoční výzdobě ten správný šmrnc. Každá cedulka je ceněna za jednotlivý kus a je ideální pro začlenění do vánočních aranžmá. S touto jednoduchou, ale efektní dekorací si zaručeně získáte úsměvy vašich hostů a přinesete do svého domova vánoční atmosféru plnou radosti a veselí.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 4.0000 kg |
| Hmotnost | 4.0000 kg |
| Rozměry | 10x4 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |