| Označení: | UBR095-6 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70x2x85 cm
Buďte i v kuchyni naplno pohlceni vánoční atmosférou i díky této červené stylové zástěře. Vánoční vzor s bílými stromečky na červeném pozadí a padajícími sněhovými vločkami, přinese každému kulináři neodolatelný sváteční vzhled. Vyrobená ze 100% bavlny, tato zástěra je nejen stylová, ale také praktická a pohodlná při přípravě vánočních pokrmů.
| Materiál | Bavlna |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 70x2x85 cm |
| Šířka | 70.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 85.0000 cm |
| Druh | Zástěra |
| Sezóna | Vánoce |
| Barva | Červená |
45x15x45 cm