| Označení: | UBR095-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x15x45 cm
Tento nádherný vánoční polštář s jemným sametovým povrchem, vytvoří z vašeho interiéru maximálně útulné a příjemné místo. Vyroben je ze 100% polyesteru a s rozměry 45 x 45 cm, bude ideální volbou pro váš vánočně laděný domov. Jeho červené pozadí je ozdobeno bílými stromečky a žlutými hvězdičkami, což dohromady vytváří neodolatelný vánoční motiv. Užijte si pohodlí a stylovou atmosféru s tímto elegantním vánočním polštářem.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x15x45 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Vánoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Červená |