| Označení: | KLS2032 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x3x8 cm
Když pomalu a jistě vstupuje vánoční čas do vašeho domova, tyto malé kovové zvonečky v červené barvě a s provázkem na pověšení, jsou tou správnou volbou pro patřičnou výzdobu. Každý zvoneček je doplněn ozdobnou vločkou na boku, která dodává každému z nich zimní nádech. Balení po čtyřech kusech v PVC boxu, vám umožňuje snadné a praktické skladování. Jejich využití je naprosto univerzální, a hodí se pro ozdobení vánočního stromečku, nebo jako ozdobný doplněk pro různá další místa v interiéru. Zvonečky lze použít samostatně nebo jakkoli zkombinovat s dalšími barevnými variantami, abyste vytvořili harmonickou a jedinečnou vánoční atmosféru podle svých představ.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Hmotnost | 14.0000 kg |
| Rozměry | 8x3x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Zvonek |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 8x8x3 cm |