| Označení: | KLS2033 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x4x5 cm
Vytvořte si nádherné vánoční prostředí s těmito kovovými rolničkami v červené barvě na provázku balené po 6 kusech v PVC boxu. Jsou známé tím, že po zatřesení se rozezní svým charakteristickým zvukem, ale v tomto případě nám poslouží spíše jako stylová závěsná ozdoba. Dekorativní motivy sněhových vloček na každé rolničce, nám připomínají, že současně s Vánocemi, nastal čas zimy. Tyto rolničky jsou k dispozici i v mnoha jiných odstínech, které můžete libovolně kombinovat podle svého vkusu, ať už chcete vytvořit harmonický jednobarevný celek nebo pestrobarevnou vánoční výzdobu. Jsou to drobnosti, které mohou být umístěny klasicky na vánočním stromečku, nebo téměř kdekoli jinde, kde si přejete navodit tu pravou vánoční náladu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 5x4x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Rolnička |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 5x5x28 cm |