| Označení: | KA-K2031 PINK |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 241 Kč 2 490Kč |
| Množství: | — |
64x120x61 cm
Elegantní a moderní kancelářská židle Autronic zaujme svým jedinečným designem a praktickými funkcemi. Růžová síťovina potahové látky nejen přidává na estetické hodnotě, ale také zajišťuje optimální prodyšnost během dlouhého sezení. Výškově nastavitelná bederní opěrka a opěrka hlavy nabízejí individuální komfort, který podporuje správné držení těla.
Komfortní sezení bez čalouněných područek usnadňuje pohyb a přístup k pracovní ploše. Skvělá volba pro každý moderně zařízený interiér, tato židle kombinuje funkčnost s atraktivním vzhledem.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| Rozměry | 64x120x61 cm |
| Šířka | 64.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 49.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 12.5000 kg |
| Kříž | Plast |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Výška područek | 68 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 62x32x60 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 66.0000 cm |
| Šířka područek | 9.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 112-120 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Barva | Růžová |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
63x121x59 cm
64x120x61 cm