| Označení: | KA-K2031 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 241 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
64x120x61 cm
Šedá kancelářská židle se síťovaným potahem přináší nejen moderní vzhled, ale i maximální pohodlí během dlouhých pracovních hodin. Ergonomie je podpořena bederní opěrkou a opěrkou hlavy, které zajistí zdravé sezení. Tento model od značky Autronic je výškově nastavitelný, což umožňuje snadné přizpůsobení podle vašich potřeb. Čalouněné područky zde nenajdete, což zaručuje čisté linie a minimalistický design. Zvolte tuto židli pro svůj interiér a dodejte kanceláři svěží, moderní nádech, který ocení každý zaměstnanec.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| Rozměry | 64x120x61 cm |
| Šířka | 64.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 49.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 12.5000 kg |
| Kříž | Plast |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Výška područek | 68 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 62x32x60 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 66.0000 cm |
| Šířka područek | 9.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 112-120 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-56 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná bederní opěrka |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
63x121x59 cm
64x120x61 cm
64x120x61 cm