| Označení: | PRA008 BRN-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 64Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x11x10 cm
Plastová houba připomínající svým zbarvením a tvarem pravého hříbka, bude skvělou dekorací pro všechny milovníky přírody. Budete si moci vytvořit svůj pohádkový lesní koutek, který vám bude připomínat podzimní procházky lesem s košíkem v ruce. Sice si na této houbě nepochutnáte, ale za to vám bude sloužit jako trvalá okrasa bez rizika, že by zplesnivěla. Její využití je naprosto univerzální a nabízí kombinaci s jinými druhy umělých hub, podzimními rostlinnými přízdobami, větvičkami, bobulemi a dalšími dekoracemi. Máte tak jedinečnou možnost si vytvořit nádherné podzimní lesní zákoutí i u vás doma.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 10x11x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |