| Označení: | PRA008 RED-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 41 Kč 46Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x9x8 cm
Plastová houba připomínající svým zbarvením nádhernou mochomůrku červenou, bude skvělou dekorací pro všechny milovníky přírody, obzvláště houbaře a mykology. Budete si moci vytvořit svůj pohádkový lesní koutek, který vám bude připomínat podzimní procházky lesem s košíkem v ruce. Umělá houba vám bude sloužit jako trvalá okrasa bez rizika, že by zplesnivěla a ztratila ze své krásy. Její využití je naprosto univerzální a nabízí kombinaci s jinými druhy umělých hub, podzimními rostlinnými přízdobami, větvičkami, bobulemi a dalšími dekoracemi. Máte tak jedinečnou možnost si vytvořit nádherné podzimní lesní zákoutí i u vás doma.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 17.0000 kg |
| Hmotnost | 17.0000 kg |
| Rozměry | 8x9x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Červená |