| Označení: | PRA003 WT-PEARL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 243 Kč 270Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x10x2 cm
Využijte netradičních prvků pro vánoční výzdobu v podobě drobných umělých hub na drátkách, které mají kloboučky zbarvené do bílé perleti. V jedné krabičce najdete celkem 48 kusů, přičemž se barevně hodí skvěle pro toto sváteční období a nabízí tak nepřeberné množství variant jejich využití. Drátky umožnují snadné připevňování na věnce, větvičky, různé části konstrukcí a další vhodná místa. Můžete si díky nim vytvořit kouzelné lesní království plné hub a dodat sváteční atmosféře obohacující a originální ozdobný prvek. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 2x10x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Bílá |
| Rozměr balení | 10 x 16 x 4,5 cm |