| Označení: | PRA003 SAL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 243 Kč 270Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x10x2 cm
Pokud si rádi vytváříte svou vlastní výzdobu, budou tyto drobné houby na drátku pro vás ideální volbou. Krásné lososové zbarvení jejich kloboučků bude výrazným doplňkem pro nejrůznější typy výzdob, zejména pak pro podzimní sezónu. Navíc se s nimi díky drátku velmi dobře pracuje a snadno se aranžují na místo určení. Houbaření je pro většinu z nás spojené s pozdním létem a právě podzimem, kdy se to v našich lesích hemží nejrůznějšími druhy nádherně zbarvených hub. Máte tak jedinečnou možnost vytvořit si úžasný lesní koutek i u vás doma. V jednom balení najdete celkem 48 kusů, takže získáte rovnou poměrně početnou sadu těchto drobných dekorací, které nabízí široké možnosti kombinací a využití. Jen pozor! Nejedná se o produkty ke konzumaci, tím spíše je chraňte před dosahem dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 2x10x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 10 x 16 x 4,5 cm |