| Označení: | KN7080 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x22x10 cm
Tato umělá vánoční větvička věrně napodobující rostlinné prvky v přírodních barvách, je skvělým doplňkem pro váš sváteční interiér. Červené bobule, jablíčka a mochomůrka, společně se zelenými umělými lístky doplněné ojíněnou šiškou, přinesou do vašeho domova jedinečnou vánoční atmosféru. Všechny části větvičky vypadají velmi realisticky, jako by byly skutečně ze živých rostlin. Navíc díky trvanlivosti této dekorace nemusíte mít obavy z opadávání nebo uvadání, a tak ji můžete využívat jako trvalou ozdobu každý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Rozměry | 12x22x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Červená |