| Označení: | KN7078 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x24x8 cm
Umělá vánoční větvička s dřevěným jelenem je skvělým doplňkem pro váš sváteční interiér. Celkově, s červenými bobulemi a jablky, jehličím, umělými zelenými lístky a šiškou, přináší do vašeho domova jedinečnou vánoční atmosféru. Dřevěná ozdoba ve tvaru jelena dodává větvičce na originalitě, ale současně si ponechává autentický přírodní vzhled. Všechny její části vypadají skutečně, jako by byly ze živých rostlin. Navíc díky trvanlivosti této dekorace nemusíte mít obavy z opadávání nebo uvadání, a tak ji můžete využívat jako trvalou ozdobu každý rok.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Hmotnost | 24.0000 kg |
| Rozměry | 12x24x8 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Bobule |