| Označení: | KA-K2081 GREY |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 501 Kč 3 890Kč |
| Množství: | — |
69x127x62 cm
Elegantní moderní kancelářská židle od značky Autronic zajišťuje špičkové pohodlí a styl. Ergonomicky tvarovaná bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy poskytují dokonalou oporu během dlouhých hodin práce. Šedé síťované potahy přidávají na prodyšnosti a jsou odolné proti opotřebení, aniž by se ubíralo na luxusu. Absence čalouněných područek zajišťuje čistý a minimalistický design, který zapadne do jakéhokoli moderního interiéru. Tato kombinace komfortu a stylu je ideální volbou pro profesionály i domácí kanceláře.
| Hmotnost | 15.5 kg |
| Rozměry | 69x127x62 cm |
| Šířka | 69.0000 cm |
| Výška | 127.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 41.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 15.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 16.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 67x36x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 71.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 120-127 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-51 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |