| Označení: | KA-K2080 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 490 Kč 3 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
69x127x62 cm
Zažijte dokonalé spojení komfortu a elegance s naší luxusní šedou kancelářskou židlí, která dokonale ladí do moderního interiéru. Vyrobená z vysoce kvalitní síťoviny, poskytuje prodyšnost a pohodlí po celý den. Ergonomická bederní opěrka a nastavitelná opěrka hlavy podporují zdravé sezení a poskytují optimální oporu při práci.
Bez čalouněných područek židle zachovává elegantní minimalistický vzhled. Produkty pod značkou Autronic se vyznačují vysokou kvalitou a stylovým designem, což potvrzuje i tato židle. Optimalizujte svůj pracovní prostor sofistikovaným nábytkem, který spojuje funkčnost s moderním designem.
| Hmotnost | 15.5 kg |
| Rozměry | 69x127x62 cm |
| Šířka | 69.0000 cm |
| Výška | 127.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 41.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 15.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 16.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 67x36x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 71.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 120-127 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-51 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
69x127x62 cm