| Označení: | KA-Y350 SIL |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 4 131 Kč 4 590Kč |
| Množství: | — |
64x120x67 cm
Luxusní kancelářské křeslo z kolekce TOP manager. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci nebo jen relaxační lenošení. Jemný šedý odstín potahové látky doplní jakýkoli interiér, takže je univerzálním doplňkem do každé kanceláře. Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny. Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí aretace je možné s opěradlem volně pohupovat. Područky jsou plastové, z vrchní části polstrované. Jedinečnost područek spočívá v synchronní mechanice, která upravuje jejich polohu při polohování opěráku. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka. Nosnost židle je až 130 kg. Černá kostra područek a podnoží jí dodává nádech elegance a zajišťuje, že v každém prostředí vynikne jako výrazný kousek.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 18.59 kg |
| Rozměry | 64x120x67 cm |
| Šířka | 64.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 67.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 51.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 18.5900 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Hmotnost - brutto | 21.2000 kg |
| Výška područek | 64 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 78x39,5x65,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 60.0000 cm |
| Nastavitelná výška | 112-120 |
| Nastavitelná výška sedu | 51-59 |
| Funkce | Výsuvná podnožka |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Barva | Stříbrná |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
64x124x75 cm
64x124x75 cm
64x124x75 cm
64x120x67 cm