| Označení: | KA-Y346 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 490 Kč 3 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
64x124x75 cm
Pohodlná kancelářská židle značky Autronic v elegantním modrém provedení, která nabízí maximální komfort během pracovního dne. Židle je čalouněná kvalitní ekokůží, která je snadná na údržbu a příjemná na dotek. Robustní konstrukce a měkké PU pěnové výplně zajišťují dlouhodobou odolnost a pohodlí. Pevné područky a houpací mechanika přidávají na komfortu a poskytují potřebnou podporu. Tato moderní kancelářská židle je ideální volbou pro každou kancelář, kde se klade důraz na styl a pohodlí. Černý kovový kříž s kolečky na tvrdé povrchy zajišťuje stabilitu a snadnou mobilitu.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Rozměry | 64x124x75 cm |
| Šířka | 64.0000 cm |
| Výška | 124.0000 cm |
| Hloubka | 75.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.5000 cm |
| Výška sedu | 58.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Martindale | 40000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 17.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 18.0000 kg |
| Typ područek | Pevné |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 57x78x35 |
| Materiál kříže | Kov |
| Druh potahové látky | Ekokůže |
| Nastavitelná výška | 116-124 |
| Nastavitelná výška sedu | 49-58 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Taštičkové pružiny v sedáku |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
64x124x75 cm
64x124x75 cm
64x120x67 cm
64x120x67 cm