| Označení: | UBR084-8 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70x0.1x50 cm
Přineste do vaší kuchyně letní atmosféru s naší úžasně zdobenou bavlněnou utěrkou. Jedná se o vzory nádherně rozkvetlých květin, případně pruhů tvořených jejich odstíny. Nabízíme zde právě dvě varianty provedení, jeden s květinami a druhý s pruhy napodobující jejich barvy, to vše na bílém podkladu. I takový předmět denní potřeby, jako je utěrka, může zářit krásným designem. Nechte se unést do atmosféry letního období plného přírodních barev a dopřejte si do kuchyně špetku radosti s touto krásnou utěrkou.
| Materiál | Bavlna |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 70x0.1x50 cm |
| Šířka | 70.0000 cm |
| Výška | 0.1000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Druh | Utěrka |
| Sezóna | Léto |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Vícebarevná |