| Označení: | KEK9720 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 289 Kč 321Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x24x9 cm
Zahradní dekorace v podobě keramické postavičky vodníka s vylovenou rybou v ruce, přináší do venkovního prostoru kouzelný až pohádkový nádech. S jejím typickým zeleným zbarvením a veselým výrazem ve tváři, vám přinese radost a potěšení. Není třeba se ho obávat, naopak, bude se starat o harmonii a zábavu v okolí vodní plochy, jako je rybníček či jezírko. Tato postavička bude s radostí střežit svěřený kout vaší zahrady a učiní z něj místo, kde si budete připadat jako v pohádce. Vaše zahrada bude na okolí působit kouzelnou a svěží atmosférou, kterou vytvoří právě tento vodník.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 11x24x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Zelená |