| Označení: | KEK9900 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x24x9 cm
Tato keramická figurka vodníka s malovanou konvičkou plnou květin je krásným doplňkem pro vaši zahradu. Vodník v slušivém klobouku přináší do prostoru hravou atmosféru a jemně ladí s přírodním prostředím. Skvělý k rybníčku, mezi záhony nebo na jiná dobře viditelná místa, kde oživí každý kout vaší zahrady.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 390.0000 kg |
| Hmotnost | 390.0000 kg |
| Rozměry | 11x24x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Zelená |