| Označení: | KA-L103 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 891 Kč 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58x92x53 cm
Pozvedněte svůj pracovní prostor díky kancelářské židli Autronic, modernímu zázraku, který spojuje formu s funkčností. Její zářivě modrý odstín nejenže dodá vaší kanceláři barevný nádech, ale také jí vtiskne moderní styl, takže se stane výrazným kouskem, který vynikne v každém prostředí. Židle, kterou dokonale doplňuje její elegantní design, je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a poskytuje všestrannost, aniž by byla obětována stylu.
Židle Autronic je vyrobena z nejjemnějšího síťovaného materiálu a nabízí bezkonkurenční pohodlí a prodyšnost. Prodyšný opěrák zajišťuje, že dlouhé hodiny práce zvládnete s maximální lehkostí, umožňuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje jakémukoli nepohodlí. Tato vlastnost je výhodná zejména v teplém podnebí nebo pro ty, kteří tráví značnou dobu vsedě, a činí z ní nezbytný doplněk vaší sbírky kancelářského nábytku.
Ačkoli tato židle není vybavena čalouněnými područkami, bederní opěrkou ani opěrkou hlavy, její konstrukce byla zdokonalena tak, aby upřednostňovala pohodlí uživatele a ergonomickou podporu. Její minimalistická estetika není jen o vzhledu, ale přispívá také k celkovému pohodlí a funkčnosti tohoto kusu. Značka Autronic je synonymem kvality a trvanlivosti, což zaručuje, že tato židle není jen okamžitým vylepšením vašeho kancelářského prostoru, ale i dlouhodobou investicí do vašeho pohodlí a pohody.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 6.67 kg |
| Rozměry | 58x92x53 cm |
| Šířka | 58.0000 cm |
| Výška | 92.0000 cm |
| Hloubka | 53.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 48.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 40.0000 cm |
| Výška sedu | 42.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Martindale | 90000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.6700 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 7.5000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 56 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 52x25x51 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 56.0000 cm |
| Šířka područek | 4.5000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 83-92 |
| Nastavitelná výška sedu | 42-51 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Dětská židle |