| Označení: | KA-L103 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 891 Kč 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58x92x53 cm
Ponořte se do ztělesnění moderní elegance s kancelářskou židlí Autronic, v níž se snoubí design a funkčnost, aby vylepšily váš pracovní prostor. Tato židle, vyrobená z elegantního černého síťovaného materiálu, je nejen vizuální lahůdkou, ale také poskytuje výjimečné pohodlí při dlouhých hodinách u pracovního nebo jídelního stolu. Absence čalouněných područek podtrhuje její moderní vzhled a zajišťuje, že se bez problémů začlení do jakéhokoli interiérového designu.
Srdce této židle spočívá v prodyšném opěradle, což je promyšlený prvek navržený tak, aby vás udržel v pohodě a komfortu po celý den. Síťovaná tkanina umožňuje optimální cirkulaci vzduchu, čímž eliminuje nepohodlí a zlepšuje soustředění. Ať už se pohybujete v náročných podmínkách kanceláře, nebo si vychutnáváte jídlo, kancelářská židle Autronic je důkazem trvalého pohodlí a stylu.
Kromě stylové fasády židle slibuje odolnost a oporu, což z ní činí ideální volbu jak pro firmy zařizující své kanceláře, tak pro soukromé zákazníky, kteří hledají vylepšení své domácí kancelářské sestavy. Bez bederní opěrky nebo opěrky hlavy je mistrem jednoduchosti a funkčnosti a nabízí nepřerušovanou siluetu, která je vhodná téměř ke každému pracovnímu nebo jídelnímu stolu. Vstupte do světa sofistikovanosti a pohodlí s kancelářskou židlí Autronic - kde se luxus snoubí s praktičností.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 6.87 kg |
| Rozměry | 58x92x53 cm |
| Šířka | 58.0000 cm |
| Výška | 92.0000 cm |
| Hloubka | 53.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 48.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 40.0000 cm |
| Výška sedu | 42.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Martindale | 90000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.8700 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 7.7000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 56 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 53x25x51 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 56.0000 cm |
| Šířka područek | 4.5000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 83-92 |
| Nastavitelná výška sedu | 42-51 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Dětská židle |