| Označení: | UM0982 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x30x1 cm
Máme tu pro vás nádhernou kovovou závěsnou ozdobu na stěnu v hnědé barvě s dokonale rozvětveným stromem v kruhovém rámu. Svým provedením připomíná strom života. Tato dekorace je dostatečně rozměrná na to, aby se stala ústředním bodem vaší místnosti a zajistí, že vaše zeď získá výrazný a nepřehlédnutelný prvek. S touto jedinečnou kovovou závěsnou ozdobou můžete přinést do svého prostoru nádech přírody a symboliky. Strom života je tradičním symbolem růstu, spojení a plodnosti, což dává této ozdobě hlubší význam. Přinesete si tím kousek přírody a symboliky do svého domova a jednoduše proměníte stěnu v opravdové umělecké dílo, které zaujme.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 30x30x1 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |