| Označení: | UM0853 BK-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x59x2 cm
Máme tu pro vás nádhernou kovovou závěsnou ozdobu na stěnu v černé barvě s dokonale rozvětveným stromem v kruhovém rámu. Svým provedením připomíná strom života. Tato dekorace je dostatečně rozměrná na to, aby se stala ústředním bodem vaší místnosti a zajistí, že vaše zeď získá výrazný a nepřehlédnutelný prvek. S touto jedinečnou kovovou závěsnou ozdobou můžete přinést do svého prostoru nádech přírody a symboliky. Strom života je tradičním symbolem růstu, spojení a plodnosti, což dává této ozdobě hlubší význam. Přinesete si tím kousek přírody a symboliky do svého domova a jednoduše proměníte stěnu v opravdové umělecké dílo, které zaujme.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 845.0000 kg |
| Hmotnost | 845.0000 kg |
| Rozměry | 59x59x2 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 59.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Černá |