| Označení: | OK6372-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x11x14 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovového truhlíku s květinovým designem, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 226.0000 kg |
| Hmotnost | 226.0000 kg |
| Rozměry | 24x11x14 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Vícebarevná |