| Označení: | OK6372-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
29x12x15 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovového truhlíku s květinovým designem, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Rozměry | 29x12x15 cm |
| Šířka | 29.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Vícebarevná |