| Označení: | KLA704 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x1 cm
Blíží se Velikonoce, jaro už klepe na dveře a vy hledáte inspirace, jak a čím si oživit svůj oblíbený prostor? V tom případě bude pro vás tato závěsná dřevěná dekorace v podobě elegantního srdíčka s květinovými motivy skvělou volbou. Svým univerzálním jednobarevným provedením se hodí snad do všech druhů interiérů. Můžete tuto dřevěnou závěsnou okrasu nechat vyniknout samostatně, nebo začlenit mezi další a vytvořit tím různorodou kompozici.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x1 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Béžová |