| Označení: | KLA703 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x11x1 cm
Závěsná dekorace ze dřeva v podobě motýla bude skvělou jarní a velikonoční dekorací, která do prostoru vnese oživení. Motýl je v jednobarevném provedení a zdůrazňuje eleganci a krásu spočívající v jeho jedinečné siluetě. Nedílnou součástí balení je i provázek.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 12x11x1 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Motýl |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Béžová |