| Označení: | P-074 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 414 Kč 460Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
65x35x20 cm
Osvěžte pracovní prostor s nástěnnou policí Autronic. Elegantní štíhlá police vyrobená z robustního kovu slibuje dlouhou životnost a s jistotou se přizpůsobí jakémukoli prostředí. Hloubka 35 cm poskytuje dostatek úložného prostoru. Příjemná hnědá barva police doplňuje atraktivní estetiku, kterou nepřehlédnete v žádné kancelářské sestavě.
Umělecké dílo od společnosti Autronic vnese do interiéru všestrannost a modernost v jednom. Industriální styl police se prolíná s módním nádechem, což zajišťuje dokonalý doplněk do městských loftů a činorodých komerčních prostředí. Zažijte praktickou eleganci, která potěší oko nejednoho designéra.
Nástěnná police Autronic s MDF deskou má robustní základnu vhodnou pro vystavení cenných sbírek i obchodních referencí. Minimalistický designový prvek v sobě spojuje robustnost a styl. Výrobce Autronic kombinuje industriální šarm a moderní vkus, což dokládá i jejich nástěnná police.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 65x35x20 cm |
| Šířka | 65.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ne |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 68,5x36,5x7 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Polička |