| Označení: | P-071 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 261 Kč 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x35x20 cm
S nástěnnou policí Autronic pozvednete estetiku pracovního prostoru. Elegantně navržená police o rozměrech 35 × 20 cm je zkonstruována z nejkvalitnějšího kovu, což zajišťuje nepřekonatelnou odolnost a pevnost. Atraktivní hnědá povrchová úprava dodá každé místnosti nádech industriální elegance, čímž doplní stávající zařízení vaší kanceláře.
Vneste modernu do pracovního prostředí s industriálně stylizovanou policí. Prvotřídní MDF deska poskytuje vynikající pevnost a také sofistikovaný půvab. Hnědá barva desky se plynule snoubí s kovovou konstrukcí a přináší oku lahodící spojení textur.
Volba společnosti Autronic zaručuje harmonii funkčnosti a stylu. Nástěnná police nabízí prostoru pro uspořádání všech nezbytností a efektivně využívá vertikální prostor. Ať už ji pořizujete do firmy nebo domácí kanceláře, oceníte kombinaci praktičnosti a moderního designu, kterou vám zprostředkuje pouze společnost Autronic.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Rozměry | 35x35x20 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ne |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 0.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 39 x 36 x 7 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Polička |