| Označení: | P-064 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 441 Kč 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48x42x10 cm
Vneste do kanceláře nebo obývacího prostoru nádech industriálního stylu s 48 cm širokou nástěnnou policí. Stylová hnědá police Autronic spojuje funkčnost a trendy. Její kovová konstrukce v industriálním stylu slibuje dlouhou životnost, vysokou nosnost a vytváří rovnováhu mezi estetikou a funkčností.
Police je vyrobena z kvalitních MDF desek a robustního kovového rámu. Nejenže vydrží, ale dodá prostředí dotek kultivovanosti. Hnědá deska odráží závazek kvality značky Autronic a oživí každou stěnu, na které se stane ústředním bodem kombinujícím úložný prostor a moderní design.
Nástěnná police 48 cm od společnosti Autronic je doplňkem do každého prostoru. Polici snadno začleníte do stávajícího interiéru, nebo s ní vybavte nový domov. Díky elegantní siluetě je dostatečně univerzální pro každou stěnu a dokazuje, že funkčnost nevyžaduje designové kompromisy. Pozvedněte atmosféru místnosti s úložnou policí Autronic.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1.55 kg |
| Rozměry | 48x42x10 cm |
| Šířka | 48.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ne |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 1.5500 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 51 x 47 x 45 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Polička |