| Označení: | P-063 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 190 Kč 360Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x37x10 cm
Organizujte stylově s nástěnnou policí Autronic. Elegantní industriální styl s robustní hnědou konstrukcí designově pasuje do každého prostředí. Police s průměrem 36 cm se ideálně hodí do kanceláří a domácností, kde se elegance snoubí s funkčností a dlouhou životností.
Police je vyrobena z kvalitní MDF desky a lakována v hnědém tónu. Robustní kovová konstrukce propůjčuje nábytku dlouhou životnost a posiluje důvěru spojenou s kvalitou značky Autronic. Všestranná police hravě zvládne vaše potřeby – od uložení pořadačů po vystavení suvenýrů z cest.
Ponořte se do sféry luxusní funkčnosti, kterou police Autronic přináší. Jeho střídmé rozměry zajišťují bezproblémovou integraci do jakéhokoli prostoru a poskytují nadstandardní řešení úložných prostor. Deklarujte vlastní vkus a praktičnost s inovativní nástěnnou policí Autronic.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Rozměry | 37x37x10 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Dekor | Dub |
| Demontované | Ne |
| Styl | Industriální |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 1.1000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 41,5x39x44 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Polička |