| Označení: | KN7002 BR-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x4x6 cm
Hlavičky růží jsou jedním z nejtypičtějších a nejčastěji využívaných dekorativních prvků pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších ozdob. Každý květ je věrohodnou napodobeninou živého, což nejen zkušený aranžér nesmírně ocení. Výhodou je, že jako umělé vydrží navěky a nemusíte se obávat o to, že by uvadly, nebo by ztratily časem ze svého půvabu. Konkrétně s pomocí těchto nádherných růží v tmavě hnědé barvě květů v kombinaci s dalšími variantami lze vytvořit kompozice plné rozmanitosti, svěžesti a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 0.0000 kg |
| Hmotnost | 0.0000 kg |
| Hmotnost | 0.0000 kg |
| Rozměry | 6x4x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Růže |
| Rozměr balení | 16 x 9 x 3 cm |