| Označení: | KN7002 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x4x6 cm
Hlavičky růží jsou nezbytným dekorativním prvkem pro vytváření květinových aranží, věnců, girland a dalších prvků vaší výzdoby. Každý květ je pečlivě vyroben tak, aby vypadal jako živý. S pomocí těchto nádherných tmavě červených květů lze vytvořit kompozice plné romantiky a elegance pro jakoukoliv příležitost.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 37.0000 kg |
| Rozměry | 6x4x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Růže |