| Označení: | HC-533 CRM2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 990 Kč 2 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
57x83x63 cm
Jídelní a konferenční židle skořepinové konstrukce v zajímavém designu a ve velmi žádaném industriálním / loft stylu. Židle disponuje otočnou funkcí L90°/P90° s automaticky vratným mechanismem. Konstrukce sedáku i opěradla má pevnou kovovou kostru, potah je z jemně hrubé látky v béžovém odstínu. Polstrování je z pevné PU pěny, na sedáku v hustotě 28 kg/m3 a na opěradle 24 kg/m3. K pohodlí posedu poslouží nejen bohaté polstrování, ale i praktické a pohodlné opěrky rukou. Příjemný dekorativní prvky tvoří centrální čalounický vtah na opěradle a z vnější strany kosočtvercové prošívání. Nedílnou součástí je široká látková paspule v barvě židle, lemující celý obvod. Stabilitu zajišťuje designovaná čtyřnohá podnož s centrálním uchycením skořepiny. Konstrukce jednotlivých paprsků nohou je čtvercového průřezu, odlehčena středovým průzorem. Povrchová úprava je kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Podnož židle je rektifikovatelná, na každém paprsku nohy je výškově nastavitelný kluzák s plastovým krytem. Ten zamezí možnosti poškození tvrdých podlah. Tento model je dobrou volbou pro Váš výběr do jídelních nebo obývacích prostor, hodí se i jako konferenční židle, kde ale musíte oželit možnosti jejího otáčení. Nosnost je do 120 kg, Základní rozměry – celková šíře 57 cm, celková hloubka 58 cm, celková výška 84 cm a výška sedu 50 cm. Montáž není složitá, zvládne ji i méně zručný nový majitel této židle.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 10.75 kg |
| Rozměry | 57x83x63 cm |
| Šířka | 57.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 63.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 42.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 47.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 64x57x61 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Jídelní židle |