| Označení: | KT7190 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x30x13 cm
Představte si trvalou krásu květin, které vydrží v plném květu a nepotřebují žádnou péči. Naše dekorační umělé kytice z modrých macešek jsou dokonalou volbou pro ty, kteří si přejí mít, čit darovat svěžest a eleganci prostřednictvím květin, které nikdy neuvadnou. Vzhled kytice je díky svému provedení a důrazem na detaily s použitím kombinace plastu a textilu velmi realistický. Můžete si naplno a trvale vychutnávat krásu květin v jakémkoli ročním období. Díky širokému sortimentu různých dalších druhů umělé květeny v našem portfoliu se nabízí spousta možností, jak je kombinovat podle události, či vkusu a dekorativního stylu. S našimi umělými kyticemi získáte vy, či obdarovaný, trvalou květinovou výzdobu, která s sebou přináší nekončící radost a potěšení.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 18x30x13 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 18.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Maceška |