| Označení: | KT7135 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x30x13 cm
Toužíte po květinové výzdobě, která vypadá skvěle a zároveň vydrží velmi dlouhou dobu stejně svěží? V tom případě bude pro Vás varianta umělé řezané květiny, třeba v podobě fialových macešek tou ideální volbou. Výzdoba ze živých rostlin většinou vydrží v plné kráse pouze několik dní, což u této nehrozí. Je vysoce zdařilou kopií živé varianty a představuje řezanou část rostliny v plném květu, čehož není jednoduché v takové míře mnohdy vůbec docílit. Nemusíte se ani vázat na roční období, kdy zrovna tato rostlina kvete a můžete si tak vychutnávat její krásu po celý rok. Vneste si do svého oblíbeného prostoru, nebo pro významnou událost, prvky přírodní romantiky, svěžesti a barevnosti s touto umělou řezanou květinou, případně kombinací s dalšími druhy z naší pestré nabídky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 18x30x13 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 18.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Fialová |
| Druh rostliny | Maceška |