| Označení: | XJ7002 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x43x21 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento koš z bambusového proutí v šedé barvě s uchem. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Rozměry | 21x43x21 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 20.0000 cm |
| Barva | Šedá |