| Označení: | XJ7004 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x11x16 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov či jiné oblíbené místo krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento obal na květiny z bambusového proutí v šedé barvě. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto výjimečného proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 67.0000 kg |
| Hmotnost | 67.0000 kg |
| Rozměry | 21x11x16 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Šedá |