| Označení: | BMO3572 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 35 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x10x10 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento působivý betonový obal na květiny ve tvaru hlavy. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Hmotnost | 510.0000 kg |
| Rozměry | 11x10x10 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Průměr | 12.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Šedá |