| Označení: | BMO3358 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 210 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x30x17 cm
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento působivý betonový obal na květiny ve tvaru bysty ženské hlavy. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 4200.0000 kg |
| Hmotnost | 4200.0000 kg |
| Rozměry | 24x30x17 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Hmotnost - netto | 4.2800 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Šedá |