| Označení: | KK086 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x5x30 cm
Kovový aranžovací tác, který se pyšní nádherným pozinkovaným povrchem je skvělým prostředkem, jak docílit originální výzdoby. Je navíc vybaven dřevěnými úchyty, které zajišťují snadnou manipulaci s ním. Můžete tak přenést vše najednou a ušetřit si tím práci a čas. Jeho dostatečně široký povrch vám umožní vytvořit ohromující kompozice a prezentace. V kombinaci s jeho specifickým kovovým designem bude s květinami či jinými dekoracemi v něm tvořit neodolatelný celek, který ohromí všechny pozorovatele. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 30x5x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Stříbrná |