| Označení: | KK086 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x5x30 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě originálního kovového obalu ve formě tácu v barvě lesklé mědi a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 30x5x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 30.0000 cm |
| Barva | Měděná |